Gizlilik & Haklar

Gizlilik & Haklar

Cyprus Ways Sayfanın güvenlik ve gizlilik esasları aşağıdaki gibidir;

1- Gizlilik

Cyprus Ways Araç Kiralama, kullanıcıların bilgilerinin güvenliğine ve korunmasına önem verir.

2- Toplanan Bilgi

Cyprus Ways Araç Kiralama site kullanıcılarından kişiler hakkında bilgi toplayabilir. Bu bilgiler: “hizmet veya ürün siparişi için kullanılan çevrimiçi formlar olabildiği gibi doldurulması gereken diğer formlar ve başvurular da olabilir.” Cyprus Ways Araç Kiralama kullanıcılarından en çok ziyaret ettikleri sayfalar hakkında, en ilginç buldukları hizmetler hakkında ve mevcut web sitesini kullanım şekilleri hakkında bilgi toplama hakkına sahiptir.

Aynı zamanda kullanıcıların web sitesini nasıl kullandıklarını gözlemlemek amacı ile “çerezler” de kullanılabilir. Çerez, masa üstü bilgisayarlara veya laptoplara, web sunucuları tarafından yerleştirilen bir çeşit yazılım programıdır ve bu program sayesinde kullanıcının web sitesini tekrar ziyaret edip etmediği tespit edilir. Kullanıcıdan elde edilen bilgi özel bilgidir.

3- Toplanan Bilginin Paylaşılması ve Açığa Çıkarılması

Cyprus Ways Araç Kiralama, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda elde edilen kullanıcı bilgilerini güvenilir çözüm ortaklarıyla paylaşabilme hakkına sahiptir.

Bunun yanında, Cyprus Ways Araç Kiralama, kullanıcılardan toplanan bilgilerin yatırımcıları için ve potansiyel şirketler için özel değer taşımayanlarını açığa çıkarma hakkına sahiptir. Ayrıca, bu elde edilen bilgiler, şirketin yapısında gerçekleşebilecek bir değişiklikten dolayı oluşabilecek herhangi bir devir teslim veya satış durumunda devredilebilecektir.

4- Güncelleme

Bu web sitesindeki GİZLİLİK ESASLARI VE İLKELERİ Cyprus Ways Araç Kiralama tarafından gerekli görüldüğünde değiştirilebilir.

Bu bilgilendirme ile çelişen herhangi bir durumda veya bir sorunuz olduğunda lütfen bize [email protected] aracılığyla ulaşın.

İş Ortaklarımız