Araç Kiralama

Araç Kiralama

Cyprus Ways Araç Kiralama olarak vizyonumuz, “ekonomik kar elde ederek, uzun süreli veya kısa süreli araç kiralama sektöründe en çok araca sahip olmak ve müşteri memnuniyetine odaklanarak araç kiralama sektöründe en çok tercih edilen firma olmaktır”.

With its constantly renewed fleet, staff smiling at all times and its vision focusing on customer satisfaction, it has contiuned to improve itself in rent a car business and it aims at going even further.

Cyprus ways, Kıbrıs’ın tüm lokasyonlarına binlerce kiralama gerçekleştiren, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir. Haftanın 7 günü açığız ve adanın neresinde olursanız olun bir telefon uzağınızdayız.

Cyprus Ways, Kuzey Kıbrıs’ta müşterilerine etkili ve düşük maliyetli araç kiralama hizmeti sunan bir firmadır. Firmamızın herşey dahil fiyat politikası sayesinde ek masraf veya son dakika sürprizleriyle karşılaşmanız mümkün değildir...

Bizler için önemli olan sadece fiyat değildir; sizlere paranızın karşılığını en iyi şekilde sunduğumuz gibi, kaliteli servis sunmaya da önem vermekteyiz. Uygun fiyatlarımız, profesyonel müşteri hizmetlerimiz ve sunduğumuz ekstra hizmetlerimizle...